Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Зајачето што сака да заспие

Зајачето што сака да заспие

Цена 250,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција:
Димензии: 203/260 mm;тврд повез и илустрации во боја

Една од најпродаваните книги за деца во светот. Нова, иновативна приказна, која користи психолошки техники за побрзо да го успие детето. Следете ја приказната за зајачето Роџер кое е уморно и сака да заспие, и дозволете и вашето дете да заспие со него. 

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce