Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Неверојатни 3Д Бубалки

Неверојатни 3Д Бубалки

Стара цена 210,00 ден
nopstyle.products.newprice 150,00 ден
Категорија: Едукативни изданија
Едиција: 3Д Серија
Димензии: 215/280 mm-22 страници-сликовница и 2 пара 3д наочари

Со помош на овие неверојатни 3Д слики можете да им се придружите на стампедото од диносауруси поместени на страниците во зачудувачки формат, како и да сретнете голем број бубалки кои ви се чини лазат и излегуваат од страниците. Освен тоа книгите се преполни со факти за праисториските суштества и светот на малите ѕверови.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce