Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Лесно направи оригами
Цена 69,00 ден
Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Оригами
Димензии: 210/297 mm; 24 страници; брош повез и илустрации во боја

Запознајте го вашето дете со традиционална јапонска вештина за правење уметнички фигури со виткање на хартија. Во оваа книга ќе најдете разнобојни листови и детални инструкции  со чија помош вашето дете ќе помине часови забавувајќи се.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce