Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Глобално затоплување

Глобално затоплување

Цена 150,00 ден
Категорија: Енциклопедии
Едиција: ТОПЕР енциклопедии
Димензии: 217/265 mm-32 страници; тврд повез

Ако ве интересира глобалнот затоплување, причините, последиците и начините за спречување на истото, тогаш оваа енциклопедија е за вас. Преполна со разнобојни фотографии и интересни факти, секоја енциклопедија претставува
право задоволство за читателот.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce