Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Диносауруси во периодот креда

Диносауруси во периодот креда

Цена 320,00 ден
Категорија: Едукативни изданија
Едиција:
Димензии: 240/320 mm;тврда корица и илустрации во боја; 64 страници

Оваа „Динопедија“ вклучува:

-Неверојатни илустрации

-Детални и нови информации за секој вид диносаурус

-Мапа од светот за да можете да го лоцирате вашиот омилен диносаурус

-Лексикон на поими

-И многу, многу повеќе...

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce