Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Цртаме, создаваме и градиме

Цртаме, создаваме и градиме

Цена 105,00 ден
Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Логика рондо
Димензии: 162/232 mm - 32 стр., брош

Возбудливите рондо книги се преполни со игри, слики полни со фантазија кои водат кон учење со помош на главата и рацете. Досега од печат се излезени седум различни, и тоа две за над пет години, две за над четири, две за над три години и една за прво одделение како игра со броеви за почетници.

 

*За употреба на оваа книга ви е потребна РОНДО пластика.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce