Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Мојата голема книга со најубавите бајки

Мојата голема книга со најубавите бајки

Цена 263,00 ден
Категорија: Збирки приказни
Едиција:
Димензии: 340/470 mm-16 страници, брош повез

Оваа џиновска книга претставува прекрасна збирка од класични приказни за децата што ги имаат совладано основите на читањето. Секоја бајка содржи по неколку зборови кои ќе го збогатат речникот на Вашето дете, а во Збирката се наоѓаат следниве наслови: Пепелашка, Грдото патче, Јовче и волшебниот грав, Малечката сирена, Снежана и седумте џуџиња, Заспаната убавица и Црвенкапа.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce