Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Хајди-голема книга со приказни

Хајди-голема книга со приказни

Цена 750,00 ден
Категорија: Збирки приказни
Едиција: /
Димензии: 200/255 mm-320 страници, тврд повез, илустрации во боја

Оваа книга претставува збирка од 20 приказни за малото девојче Хајди и нејзините авантури на планината, на фармата, на море, во Париз, Америка и уште многу други заедно со нејзините пријатели.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce