Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Годишни времиња

Годишни времиња

Цена 299,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција: Сет сликовници ”Годишни времиња”
Димензии: :куферче 16x16x3.5 cm / 4 сликовници 155/155mm - тврд повез

Запознајте ги Цвета, Сончко, Мразулко и Листко, кои ќе ве одведат на патување низ четирите годишни времиња. Децата ќе ги сакаат овие ликови што ги оживуваат цртежите. Тие се поврзани со годишните времиња преку храната што ја јадат, облеката што ја носат и преку активностите во кои учествуваат.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce