Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Работи кои секој маж треба да ги знае

Работи кои секој маж треба да ги знае

Цена 210,00 ден
Категорија: Белетристика/прирачник
Автор: Брет Коен
Димензии: 92/152 mm -143 страници; тврд повез

Овој џебен придружник содржи сé што еден маж треба да знае (но веројатно не знае)

Вклучувајќи:

-Како да уловиш риба со трска

-Како да направиш совршен мартини

-Како да преговараш за покачување на платата

-Пет начини да започнете флерт на пет различни јазици

-Како да се обложувате на коњски трки

-Како да направите одлична масажа

Дополнителни совети за гардероба, совети за одржување на автомобилот, шеги за секоја пригода, фитнес вежби, упатства за печење на скара, и многу, многу повеќе!

 

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce