Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Природните чуда
Цена 150,00 ден
Категорија: Енциклопедии
Едиција: ТОПЕР енциклопедии
Димензии: 217/265 mm-32 страници /тврд повез /илустации во боја

Нашата планета е чудесно место што со години не воодушевува. Во оваа енциклопедија ќе најдете детален опис на сите природни чуда на Земјата. Интересните факти и прекрасните фотографии ја прават оваа книга незаборавно искуство за читателот.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce