Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Принцезата Џорџија и светкавиот бисер /книга бр.15

Принцезата Џорџија и светкавиот бисер /книга бр.15

Цена 110,00 ден
Категорија: Белетристика
Автор: Вивијан Френч
Димензии: 130/196 mm-76 страници /брош повез / црно бели илустрации

Принцезата Џорџија направи прекрасен букет за посебната принцеза. Но лошите принцези Диамонда и Груела велат дека е нивна идеја! Може ли магичниот бисер да помогне во откривањето кој ја зборува вистината?

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce