Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Во зоолошката градина

Во зоолошката градина

Цена 57,00 ден
Категорија: Боенки
Едиција: Чудесно боење
Димензии: 220/280 mm – 16 страници за боење ; брош повез

Оваа книга е вистинско богатство од активности за деца со кои децата се занимаваат на креативен начин! Тие ќе бидат пресреќни да ги откриваат имињата на поимите, да ги изгребат сликичките со паричка, да го откријат одговорот и да ги обојат! Тоа е одлично за вашите малечки, зарем не?

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce